WOKANDA
-
Data: 25-04-2024
Sala: 105a_Budyn, pl. Słowiański 2Godzina: 08:55
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 317/22Skład orzekający: Przewodniczący Joanna Górniak-Ponoś
-
Data: 25-04-2024
Sala: 1_Budynek_, pl. Słowiański 12; parterGodzina: 09:00
odwołana
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 189/23Skład orzekający: Przewodniczący Grażyna Landyszkowska
-
Data: 25-04-2024
Sala: 113_Budyne, pl. Słowiański 12; I piętroGodzina: 09:00
Wydział: IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura sprawy: IV P 155/23Skład orzekający: Przewodniczący Lidia Iwanowska
-
Data: 25-04-2024
Sala: 1_Budynek_, pl. Słowiański 12; parterGodzina: 09:00
odroczona na termin z urzędu
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 267/23Skład orzekający: Przewodniczący Bartosz Żok
-
Data: 25-04-2024
Sala: 2_Budynek_, pl. Słowiański 2Godzina: 09:00
odroczona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 519/23Skład orzekający: Przewodniczący Marcin Grochmal
-
Data: 25-04-2024
Sala: 5_Budynek_, pl. Słowiański 2Godzina: 09:00
odwołana
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 806/22Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Belamri
-
Data: 25-04-2024
Sala: 105a_Budyn, pl. Słowiański 2Godzina: 09:00
odroczona na termin z urzędu
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 1507/23Skład orzekający: Przewodniczący Joanna Górniak-Ponoś
-
Data: 25-04-2024
Sala: 205_Budyne, pl. Słowiański 2Godzina: 09:00
odroczona
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 660/23Skład orzekający: Przewodniczący Małgorzata Dobiecka-Woźniak
-
Data: 25-04-2024
Sala: 18, pl. Słowiański 5Godzina: 09:00
zakończona
Wydział: VII Wydział Karny
Sygnatura sprawy: VII K 26/24Skład orzekający: Przewodniczący Tomasz Holeniewski
-
Data: 25-04-2024
Sala: 2_Budynek_, pl. Słowiański 12; parterGodzina: 09:00
odwołana
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nkd 253/22Skład orzekający: Przewodniczący Grażyna Landyszkowska